В Ірпені відкрили клініку, де безоплатно протезуватимуть кисті військовим

В Ірпені на Київщині на базі колишнього медичного центру для курсантів податкової поліції на території Державного податкового університету відкрили приватну медичну клініку «Столиця».

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, у закладі безоплатно надаватимуть медичні послуги дітям загиблих захисників з Ірпеня та протезуватимуть військових і спортсменів. Такі напрямки діяльності соціально відповідального бізнесу затверджені у Меморандумі про співпрацю, який підписали міський голова Ірпеня Олександр Маркушин та засновниця клініки Галина Бишенко.

«Головним акцентом є соціально-волонтерський проєкт. Ми робимо тут навчальний центр, навчання фізіотерапевтів для встановлення soft-протезів. Це наш британський партнер із забезпечення протезами ранньої реабілітації Нейт Макабуаг. Військові, які втратили кисті рук, можуть отримати протези безкоштовно. На сьогодні маємо 80 одиниць soft-протезів ранньої реабілітації для верхніх кінцівок нижче ліктьового суглобу для ампутантів. 30 одиниць уже встановлені постраждалим захисникам, які перебувають у різних реабілітаційних центрах України», – зазначила Бишенко.

Читайте також: Відновлення дитсадка «Рута» в Ірпені: приклад успішної міжнародної взаємодії

За словами Маркушина, Ірпінь є першим містом за відбудовою в Україні, і відкриття ще однієї медичної клініки – цьому підтвердження. «Ірпінська міська рада із медичною клінікою СТОЛИЦЯ підписали меморандум про отримання безкоштовної медичної допомоги для дітей, які втратили батьків на війні. Це їхня така соціальна відповідальність, і ми завжди вітаємо той бізнес, який соціально активний для нашої громади. Бо ці родини – це родини героїв, і це також для нас пріоритет», – розповів про співпрацю міський голова Ірпеня.

Студенти й викладачі університету також отримали пільги на медичне обслуговування в медичній клініці. Зокрема, в.о. ректора ДПУ Дмитро Серебрянський зазначив: «Приклад цієї колаборації, можливо, є унікальним в Україні, оскільки співпраця університету з клінікою корисна не лише для обох сторін, а й для всього міста». За його словами, університет зможе відкрити нові спеціальності для підготовки фахівців, які матимуть можливість проходити стажування й практику на базі клініки.

Як повідомлялося, в Ірпені за обласні кошти відновлюють понад 60 зруйнованих росіянами приватних будинків.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *