Голова Київської ОДА: Дитсадок у Броварах, де впав гвинтокрил, більше не придатний до роботи

Після падіння гвинтокрилу поблизу дитячого садка у Броварах будівля дошкільного закладу зазнала значних пошкоджень. Дітей, які відвідували його, розформують до інших дитсадків. Про це повідомив голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Кулеба в ефірі всеукраїнського телемарафону.

— Дитячий садок не придатний надалі до роботи. Там потрібно проводити обстеження, щоб взагалі зрозуміти, чи зможемо ми відновити його за допомогою капітального ремонту, чи потрібно буде провести інші заходи. Дітей буде переведено до сусідніх навчальних закладів, дитячих садків. Наразі є така можливість, групи переповнені не будуть – дитячі групи у місті будуть заповнені на 70%, – сказав Кулеба.

Також чиновник підкреслив, що вихователі зруйнованого дитсадка поки що продовжать працювати віддалено, заробітна плата за ними також зберігається.

— Згодом вирішуватимемо, яким чином розподілятимуться вихователі, чи можливо переходити в інші дитячі садки. Це вже в робочому порядку вирішуватиметься, — зазначив голова ОДА.

Гвинтокрил поблизу дитячого садка у Броварах впав уранці, 18 січня. На його борту було 14 осіб, серед яких були міністр внутрішніх справ Денис Монастирський та його заступник Євген Єнін — вижити нікому не вдалося. СБУ порушила кримінальну справу за фактом падіння гвинтокрила, а влада Броварів оголосила триденну жалобу.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *