«Головну ялинку України» під Бахмутом встановив волонтер, який евакуював людей із прифронтових міст

У Києві на Софійській площі встановили новорічну ялинку. Водночас мережею розлетілося фото, зроблене за 6 км від Бахмута, на якому красується скромна ялинка, прикрашена синьо-жовтими кульками. Саме її назвали головною ялинкою країни. Як з’ясувалося, її встановив волонтер з міста Часів Яр Євген Ткачов.

Про це повідомив речник Української добровольчої армії «Південь», голова Громадської ради при Одеській ОВА Сергій Братчук у своєму Telegram-каналі. Він також опублікував відповідне відео.

«Ялинку під Бахмутом поставив волонтер з міста Часів Яр Євген Ткачов. І це ще один привід привітати наших мужніх волонтерів з їхнім днем», – написав Сергій Братчук.

«Ми десь на перехресті Бахмут – Часів Яр – Костянтинівка. Хтось проти встановлення ялинок, каже – всі гроші на ЗСУ. Але ми із ЗСУ і ялинка нехай буде нам», – каже Євген Ткачов у відео.

Євген Ткачов є засновником хоспісу для літніх людей у Часовому Ярі. Він від початку війни, понад дев’ять років вивозить людей з небезпечних прифронтових міст та селищ Донецької області.

А з початку повномасштабного вторгнення евакуював із зони бойових дій уже понад п`ятисот українців. Зокрема, вивозив самотніх людей з Бахмута, Сіверська, Соледара та навколишніх сіл. У прифронтові райони волонтер возить гуманітарну допомогу та безплатно лікує домашніх тварин.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *