«Готові відбити всі атаки»: Терехов прокоментував можливий новий наступ армії РФ на Харків

Останнім часом в російських ЗМІ появилась інформація, що після того, як кремлівський диктатор Володимир Путін переобрав сам себе на наступний президентський термін, військове і політичне керівництво РФ розмірковує над планами «щонайменше захопити Харків». Та не має значення, що планують окупанти, Сили оборони України готові відбити всі атаки, які російські війська можуть здійснити на українське місто.

Так міський голова Ігор Терехов відреагував на чутки про можливий наступ на Харків. Про це він сказав в ефірі «Радіо Свобода».

«Що стосується планів Путіна, то вони ж ніяк не змінилися від початку війни. Він хоче захопити всю Україну, не тільки Харків чи інші міста, а всю Україну. Не важливо, чого хочуть росіяни, важливо, як ми цьому будемо протидіяти і як ми протидіємо. Тому ми віримо в наші ЗСУ, допомагаємо всім нашим військовим і обов’язково відіб’ємо всі атаки, які можуть бути на різних напрямках. Ми обов’язково переможемо і обов’язково відстоїмо наше місто», – заявив мер Харкова.

Терехов пов’язує посилення атак на Харків бажанням Путіна залякати незламних українців. Він також відповів на запитання про можливу евакуацію мешканців міста і за яких обставин вона може відбуватися. Мер наголосив, що «наразі про це мови немає» та закликав не нагнітати ситуацію.

«Я дуже хочу, щоб ситуація не нагніталася у Харкові, а навпаки люди були впевнені в тому, що ми все робимо правильно, і в тому, що буде працювати все те, що не працювало досі, бо була розтрощена енергетична система. Що стосується евакуації, так, з певних частин Харківської області, там, де ведуться активні бойові дії, там є евакуація. Це не стосується міста Харкова», – зазначив Терехов.

Зазначимо, що за даними російського видання «Медуза», яке працює за межами РФ, але посилається на власні джерела в Кремлі, головним особистим інтересом Путіна під час п’ятого терміну залишиться війна з Україною.

За словами джерел цього видання, російські високопосадовці нібито переконані, що армії РФ під силу взяти Харків, а от подальше просування вглиб України вони вважають складним.

Однак інформації про те, що рішення про масштабний наступ на Харків уже ухвалено, наразі немає. Але джерела видання сходяться на думці, що це «цілком ймовірний сценарій», який теоретично може вимагати нової хвилі мобілізації.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *