Гуманітарний Штаб: медикаменти отримали Баришівська, Березанська та Згурівська громади

Робота Гуманітарного Штабу Броварського району продовжується.

За ці тяжкі 44 дні війни в нашій рідній країні, ми згуртувалися і кожен робить все, що в його силах.

Спочатку було тяжко, адже ворожі війська, увійшовши на територію Броварського району, перекрили всі транспортні сполучення. На під’їздах до центрів громад та важливих доріг руйнувалися мости. Везти гуманітарну допомогу у віддалені населені пункти, стало неможливо. Але навіть при цьому ми намагалися знайти можливість передавати допомогу мешканцям, шукаючи різні варіанти.

Джерело — https://brovary-rda.gov.ua/

Після виїзду до Калитянської громади представники Штабу 08 квітня 2022 року за сприяння вирушили відразу у три громади — Баришівську, Березанську та Згурівську.

Усім трьом громадам, за сприяння Броварської районної військової адміністрації, була надана необхідна гуманітарна допомога.

Так, у Згурівській громаді медикаменти та засоби гігієни були передані для КНП «Згурівська лікарня Згурівської селищної ради».

      

Також представники штабу на чолі з керівником сектору з питань охорони здоров’я Броварської районної військової адміністрації передали лікарські засоби та засоби гігієни для КНП «Березанська міська лікарня БМР» та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Березанської міської ради».

                    

А ось КНП «Баришівська лікарня Баришівської селищної ради» та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Баришівської селищної ради», окрім медикаментів та засобів гігієни отримали також один транспортний засіб для «швидкої допомоги». Таку допомогу надав один із народних депутатів України.

                    

       

Гуманітарний Штаб Броварського району знаходиться у постійній співпраця з такими благодійними фондами:
— Пласт-Львів та волонтерська група Штабу Пласту у Львові;

— Всеукраїнський благодійний фонд «Сердце до серця»;

— Львівський обласний гуманітарний штаб;
— Волонтерський штаб захисту України, Чернівці;

— Благодійний фонд «Від мрії до реальності»

МИ ПРАЦЮЄМО, СТАРАЄМОСЯ, ДОПОМАГАЄМО, І ЙДЕМО МАЛЕНЬКИМИ КРОКАМИ ДО ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ!

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *