Данілов анонсував нові «чистки» в органах влади України: кого торкнуться

Найближчими днями в Україні знову відбудуться чергові «кадрові чистки» у державних структурах. Вони торкнуться співробітників Служби держбезпеки, податківців, поліцейських та митників.

Про це розповів секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов в ефірі телемарафону UA Разом. Нульова толерантність до корупції має стати нормою не лише у словах, а й на ділі.

«Що стосується рішень РНБО, які анонсували президент і пройшли напередодні. Якщо хтось думає, що це була разова акція, пов’язана з митницею та іншими органами, то вони помиляються», — зауважив він.

Також Данилов наголосив, що підтвердження факту отримання чи передачі хабара держслужбовцям негайно призведе до його усунення від виконання робочих обов’язків та проведення кримінального слідства. Усі силові структури, які були причетні до тиску на український чи іноземний бізнес, також очікують на аналогічну долю.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 11 лютого президент Зеленський своїм указом зняв з посади ще одного заступника глави української Нацгвардії, а також змінив ключовий склад РНБО.

А напередодні цього рішення значні зміни вразили Кабмін. З посад знято одразу семеро чиновників, найбільше їх опинилося в Міністерстві внутрішніх справ.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *