Деякі військові отримають 50 тисяч гривень надбавки у березні

З 1 лютого діятиме новий порядок нарахування доплат військовим. Зокрема, вводиться нова надбавка у розмірі 50 000 гривень.

Хто має право на отримання цієї надбавки

Згідно з наказом міністра оборони Олексія Резнікова, оплата 50 000 гривень призначається військовим, які виконують бойові завдання у складі органу військового управління, штабу угруповання військ або штабу тактичної групи до пункту управління оперативно-стратегічного угруповання військ включно (у тому числі поза районами ведення бойових дій).

Як пояснив начальник відділу грошового забезпечення та заробітної плати Управління соціальної підтримки Міністерства оборони Олег Рогаль, ця сума може призначатися і для тимчасових, і для постійних органів військового управління.

Які військові матимуть право отримувати ці 50 000, буде затверджувати Головнокомандувач ЗСУ. Це також залежатиме від районів, тобто не обов’язково, щоб людина перебувала в районі бойових дій,
– сказав він у коментарі LB.ua.

Нагадаємо, у лютому стало відомо про нововведення щодо нарахування військовослужбовцям доплат. З березня надбавки до зарплатні отримуватимуть ті військовослужбовці, які виконують бойові накази та перебувають у районах ведення бойових дій.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *