Директор київського метро Брагінський назбирав майна на 52 млн: розслідування, що призвело до його відсторонення. Відео

Очільника Київського метро буде звільнено, також з його махінаціями будуть розбиратись правоохоронці. Про це заявив міський голова столиці Віталій Кличко, який подивився чергове розслідування Bihus.Info.

Зокрема, журналісти виявили у Брагінського майно орієнтовною вартістю у 52 мільйони гривень. Кличко сказав, що для нього це «неприємні відкриття».

Також міський голова поскаржився, що «всім в душу не заглянеш». Вочевидь, це відноситься до того факту, що Брагінський вважався креатурою Кличка. Про це також розповіли у розслідуванні Bihus.Info.

Серед статків Брагінського журналісти знайшли дві двокімнатні квартири у житловому комплексі White Lines. Їх придбали у січні 2024 року та оформили на матір очільника Київського метро. Кожна з цих квартир коштує від 10 мільйонів гривень. 

Ще одну двокімнатну квартиру придбала колишня дружина посадовця Ольга Брагінська. Мова йже про житло за 3 мільйони гривень у комплексі «Річмонд». Також Брагінська має ділянку в селі Козин, що під Києвом. Ділянка коштує 29 мільйонів гривень.

Як стверждують в Bihus.Info, Брагінський кілька років тому продав за 2 мільйони гривень землю у Київській області своїй сестрі – за ціною, яка вдесятеро перевищує ринкову.

В Bihus.Info заявили, що це лише перша частина розслідування, а у другій анонсують розкриття махінацій пов‘язаних з Брагінським людей, які отримували підряди від самого метрополітену.

До того, як очолити метро, із 2005-го до 2010 року Брагінський працював на керівних посадах у ДП «Бердянський морський торговельний порт», НАК «Нафтогаз України», ТОВ «Енергетичні проєкти-Інтернешнл Консалтинг», ДП «Укрінтеравтосервіс», а також київській обласній дирекції «Укрпошти».

До речі, раніше повідомлялось, що «Київський метрополітен» проведе новий тендер на продовження будівництва Сирецько-Печерської лінії метрополітену в бік житлового масиву Виноградар. Чинний генпідрядник перебуває у кризі та звільнив більшу частину співробітників.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *