Дмитро Кулеба закликав українців за кордоном повернутися і допомогти Україні: подробиці

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав українців, які втекли за кордон від повномасштабної війни, розглянути питання повернення додому. За його словами, вони можуть допомогти Україні у її боротьбі. 

Таку заяву Кулеба зробив в інтерв’ю The Irish Times. Він наголосив, що деякі люди можуть не мати такої можливості через стан здоровʼя або інші особисті проблеми. Проте ті, хто має вибір, можуть повернутися і допомогти Україні «боротися і вижити своїм прямим особистим внеском». 

«Ми поважаємо індивідуальний вибір кожної людини, але також закликаємо всіх українців, які залишили країну з початку повномасштабного вторгнення, розглянути варіант повернення додому», – сказав Кулеба. 

Варто зазначити, що, за даними ООН, близько 6,2 млн українців, які виїхали з країни після початку повномасштабної війни, досі лишаються за кордоном.

В матеріалі The Irish Times зазначається, що відтік населення ускладнює для України поповнення лав Збройних сил і підтримку своєї економіки. У таких умовах нашій державі доводиться боротися проти значно більшого ворога який, здається, «має постійний потік новобранців з найбідніших регіонів і переводить свою промисловість на військові рейки». 

Країна-агресор Росія й досі переконана, що вона зможе «перемолоти» Україну, а підтримка Києва Заходом зрештою розвалиться. 

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *