Довгоочікуване потепління: синоптики дали прогноз погоди на суботу, 23 березня

У суботу, 23 березня, в Україну прийде довгоочікуване потепління. На небі буде мінлива хмарність, а день у більшості областей мине без опадів.

Про це повідомляє Український гідрометеорологічний центр. За прогнозом синоптиків, лише вдень на Львівщині, Волині, Рівненщині та місцями в північних областях можливий невеликий дощ.

Температура повітря вночі у західних, більшості північних та Вінницькій областях складе 1-6 градусів тепла, на решті території країни буде від 3 градусів тепла до 2 морозу. Вдень по країні стовпчики термометрів покажуть 8-13 градусів тепла, на заході та південному заході країни потеплішає до +16 градусів.

На високогір’ї Карпат вночі буде близько 0, а вдень 0-5 градусів тепла.

У Київській області день мине без опадів, проте місцями по області все ж можливий невеликий дощ.

Температура повітря вночі по області буде 1-6 градусів тепла, вдень – 8-13 із позначкою «плюс». У Києві вночі 3-5 градусів тепла, а вдень 11-13 із плюсом.

Довгоочікуване потепління: синоптики дали прогноз погоди на суботу, 23 березня

Також синоптики опублікували попередження про небезпечні гідрологічні явища в Україні.

Так, 23-26 березня у зв’язку з ймовірними опадами на окремих рiчках суббасейну Західного Бугу та у верхів’ї р. Стир (суббасейн Прип’яті) очікується поступове підвищення рівнів води на 0,2-0,6 м над поточними відмітками, з подальшим затопленням заплави у верхів’ї Стира в Львівській області (I рiвень небезпеки – жовтий).

22-26 березня внаслідок скидів води з Київського водосховища у зв’язку з проходженням весняного водопілля, на р. Дніпро у м. Києві та Бориспільському районі Київської області можливі різкі коливання рівнів води з утриманням відміток затоплення заплави та понижених прирічкових територій (І рівень небезпеки – жовтий).

Так само 22-26 березня внаслідок скидів води з Канівського водосховища у зв’язку з проходженням весняного водопілля, у верхній частині Кременчуцького водосховища можливі різкі коливання рівнів води з досягненням відміток початкового затоплення заплав та понижених прирічкових територій у Черкаській області (І рівень небезпеки – жовтий).

Довгоочікуване потепління: синоптики дали прогноз погоди на суботу, 23 березня
Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *