Допоможе пережити апокаліпсис: з гаджетом PiDex навіть інтернет не буде потрібен (відео)

Пристрій містить практично все, що може знадобитися людині в разі надзвичайної ситуації та за відсутності інтернету.

Виробник Raspduino Uno розробив кібердеку Raspberry Pi 5 і показав її на YouTube. Докладніше про пристрій розповіло видання toms hardware.

Пристрій отримав назву PiDex. Він містить практично все, що може знадобитися людині в разі надзвичайної ситуації та за відсутності інтернету.

Кібердека (компактний і мобільний комп’ютер, оснащений різними дротовими і бездротовими інтерфейсами, — ред.) має флеш-накопичувач місткістю 32 Гб, на який занесено копію Вікіпедії. Це означає, що ви можете отримати доступ до статей, навіть якщо ви не в мережі.

Найшвидший суперкомп’ютер у світі з’явиться 2024 року: хто його побудує

Є «на борту» і OLED-екран для відображення статистики про основну плату Raspberry Pi. У кібердеки є тумблер для ввімкнення живлення. Основний дисплей 7-дюймовий і сенсорний. Є мініклавіатура з підсвічуванням, USB-розгалужувач і кілька роз’ємів Ethernet, а також роз’єм для навушників 3,5 мм. Усе упаковано в зручний водонепроникний корпус.

«Теоретично ви можете запустити будь-яку операційну систему, яку захочете. Популярним вибором напевно буде офіційна ОС Raspberry Pi. Але ви можете легко використовувати інші варіанти і навіть зберегти їх для резервного копіювання на альтернативних картах microSD. Інші хороші варіанти для кібердеки включають Kali, Ubuntu і навіть RetroPie для ігор», — йдеться в матеріалі.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *