До України йде потепління

Погода в Україні помалу починає ставати весняною, адже дні стають теплішими та сонячними. Така погодна тенденція продовжиться й надалі, проте в деяких регіонах все ще будуть морози.

Як буде змінюватися погода в Україні найближчим часом — читайте нижче в матеріалі Styler.

Прогноз народного синоптика

Народний синоптик Станіслав Щедрін повідомив на своїй сторінці у Facebook, що від сьогодні в Україні розпочнеться фаза потепління. Тепла повітряна маса буде надходити повільно, проте впевнено.

Однак тепло буде приходити з опадами у змішаній фазі. Це означає, що часом може дощити та сніжити одночасно. Надалі тенденція в сторону потепління тільки наростатиме по всій Україні.

До України йде потепління. Невже здійснюється прогноз бабака?

Метеорологічна карта Європи (фото: facebook.com/Stas1234567)

Що кажуть метеорологи

Прогноз Укргідрометцентру поки не натякає на прихід потепління. Вночі 10 лютого температура буде опускатися до 22 градусів морозу на сході та в Карпатах. На решті території коливання будуть в межах 9-14 градусів нижче нуля.

Погодний ресурс Sinoptik.ua прогнозує потепління вже з наступного тижня. Максимальна денна температура буде становити три градуси тепла, але декілька днів поспіль можливий мокрий сніг.

До України йде потепління. Невже здійснюється прогноз бабака?

Скриншот

Досить схожу картину очікують і фахівці сайту Gismeteo. За їхніми прогнозами, найближчі 10 днів погода в Україні покращиться. Вдень температурні стовпчики сягнуть позначки 3 градуси вище нуля. При цьому нічна температура залишиться без змін до 5 градусів морозу.

Опадів, за даними Gismeteo, майже не буде.

До України йде потепління. Невже здійснюється прогноз бабака?

Скриншот

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *