«Дружина паяла, а син допомагав»: ветеран, який втратив на війні руку, запустив виробництво дронів

Український воїн із Вінницької області В’ячеслав Стражець втратив руку під артилерійським вогнем на Донбасі. Однак це не змінило його намірів і надалі захищати рідну землю від російських окупантів, але вже у статусі бізнесмена.

Він подав заявку для участі у грантовому конкурсі Міністерства у справах ветеранів, і йому посміхнувся успіх. Історію хороброго воїна, який став підприємцем заради перемоги, розповіли журналісти NV.

«Поки я лежав у лікарні, купив комплектуючі для дронів. Вони прийшли поштою одночасно з моїм поверненням додому. Я сам паяти не можу, бо важко тримати паяльник. Дружина паяла, а син допомагав. Так ми зібрали перший безпілотник», — згадує В’ячеслав.

"Дружина паяла, а син допомагав": ветеран, який втратив на війні руку, запустив виробництво дронів

Він навчив пілотування свого сина, а сам зумів освоїти управління БПЛА із симулятора. Для цього йому потрібно було пройти кілька професійних курсів, але воно того варте.

«Я розумію, що якби займався виробництвом дронів на волонтерських засадах, довго б не протримався. Нещодавно я відкрив ФОП, у цьому я бачу низку переваг. Можу сплачувати податки та підтримувати волонтерів. А також можу і готовий працювати з бюджетними організаціями, але для цього потрібна сертифікація наших БПЛА», – пояснив В’ячеслав.

Як повідомляв OBOZ.UA, український воїн Руслан під час обстрілу Харкова, який втратив ногу, після реабілітації і вирішив знову повернутися на службу. Захисник служив у військовій службі правопорядку ЗС України.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *