Діти мають навчатися очно: в МОН пояснили свою категоричну позицію і навели в приклад Харків

Українські школярі мають відвідувати навчання очно, особливо у випадку, якщо вони перебувають у більш безпечному регіоні. Про це розповів заступник міністра освіти і науки України Андрій Сташків.

В інтервʼю SPRAVDI він зазначив, що таке рішення дозволить мати дітям доступ до нормального навчання. Завдяки цьому школярі будуть більш соціалізовані та краще сприймати навчальний матеріал.

«Це є одним з тих рішень, яке дозволить мати доступ до нормального навчання в школах. Ми рекомендуємо, щоб діти навчалися не в дистанційному форматі, якщо є можливість відвідувати школу. В першу чергу – це соціалізація дитини, спілкування зі своїми ровесниками і набагато краще сприйняття навчального матеріалу», – підкреслив Сташків.

Діти мають навчатися очно: в МОН пояснили свою категоричну позицію і навели в приклад Харків

Він також додав, що багато шкіл, які знаходяться біля прифронтових територій, працюють дистанційно, проте є й випадки, коли діти навчаються очно. Зокрема, навів у приклад заклади освіти у Харкові, де вдалося організувати освітній процес у метро.

Сташків зазначив, що якщо родина виїхала в інше, більш безпечне, місто, і поряд з їхнім місцем перебування є школа, то краще, аби діти її відвідували. Проте, якщо батьки ухвалили інше рішення, учні можуть продовжувати здобувати свою освіту онлайн. За його словами, такі рекомендації не будуть змінюватися, й в освітньому відомстві їх дотримуватимуться й надалі.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що майже 500 тисяч дітей по Україні повернулись за парти у школах. На думку МОН, традиційна форма навчання – найефективніший метод у боротьбі з втратами в освіті, зменшенням нерівностей та покращенням якості освіти. На цьому наголошував міністр освіти і науки України Оксен Лісовий, який зазначив, що попит на офлайн-освіту росте, тож вже половина школярів держави відвідують школи.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *