Електронний кабінет створять для кожного військовозобов’язаного: у Міноборони пояснили механізм

В Україні електронний кабінет планують створити для кожного військовозобов’язаного. Проте громадяни будуть вирішувати самостійно, користуватися цією функцією чи ні.

Про це розповіла заступниця міністра оборони Катерина Чорногоренко, виступаючи в ефірі об’єднаного новинного телемарафону. Нагадаємо: законопроєкт №10062 було підписано президентом Володимиром Зеленським 2 квітня. У МО зазначали: у цьому документі немає жодного положення щодо онлайн-повісток.

«Кабінет буде створено для кожного військовозобов’язаного, фактично це буде заздалегідь готова опція для такої роботи, але користуватись таким електронним кабінетом чи ні, буде справа кожного громадянина/громадянки», – пояснила Чорногоренко.

Електронний реєстр дозволить військовозобов’язаним надати свої дані віддалено, а також побачити зареєстровану інформацію без особистого звернення до Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП).

Там будуть міститися лише ті дані, які прописані в законі й можуть сприяти зменшенню помилок під час військового обліку. Кожен може подати через електронний інтерфейс інформацію, яку вважає за потрібне, додала заступниця глави МО.

Як писав OBOZ.UA:

– Законопроєкт №10062 передбачає: можливість створення електронного кабінету військовозобов’язаного, створення додатка для військовослужбовців «Армія+», можливість для України розміщувати свої ІТ-системи у хмарах країн-членів НАТО, удосконалення взаємодії реєстру «Оберіг», цифровізацію процесу набуття статусу УБД.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *