Енергетики стабілізували ситуацію в регіонах після обстрілів, найбільші проблеми залишилися в Одеській області – «Укренерго»

Після російської атаки по енергосистемі України 26 січня найбільші проблеми з електрикою залишаються в Одеській області. Про це в ефірі телемарафону повідомив голова правління компанії «Укренерго» Володимир Кудрицький.
Відео інтерв’ю опублікувала пресслужба «Укренерго» у Facebook.

«Усю ніч практично тривала атака на енергетичну інфраструктуру дронами-камікадзе. Після цього ворог удень обстріляв ракетами енергетичну інфраструктуру», – розповів Кудрицький.

Голова «Укренерго» уточнив, що в Одеській області є влучання в мережі транспортування електрики, тому там ситуація найскладніша.

В інших регіонах ситуацію з електрикою вдалося стабілізувати, додав він. Зокрема, у Києві та Київській області вже вимикають світло згідно з плановими графіками.

«Це при тому, що сьогодні досить масованим був обстріл – постраждало кілька об’єктів «Укренерго», кілька магістральних підстанцій. Але нам вдалося досить швидко ситуацію стабілізувати», – додав Кудрицький.Він уточнив, що станом на вечір вдалося повернути той обсяг генерації електрики, який був до атаки. Водночас Кудрицький додав, що через російські атаки є «значний дефіцит» в енергосистемі.

«Ми закликаємо українців економно ставитися до енергоресурсів. Продовжуємо відновлення енергетичної інфраструктури. Зокрема роботу електричних станцій», – зазначив голова «Укренерго».

Щодо імпорту Кудрицький наголосив, що він дає можливість покрити лише невеликий дефіцит.

Унаслідок обстрілів загинув працівник «Укренерго», двоє дістали травми, розповів Кудрицький.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *