Жива історія: кольорова відеохроніка з вулиць Києва 1960-х

Київ у 1960-х роках мав власний ритм життя, який залишився в архівних фото та відео, що часто з’являються в мережі.

Одне з таких відео показали в Youtube.

Життя Києва в 1960-х роках було періодом динамічного розвитку та змін, що відбивалися у кожному аспекті міського життя. Гамірні вулички, черга на трамвай чи міст через Дніпро, пішоходи, котрі постійно кудись поспішають чи торгові точки, котрі зібрали біля себе багато клієнтів у спекотний, ймовірно, літній день.

У 1960-ті роки спостерігалося значне прискорення урбанізації, що призвело до зростання чисельності населення Києва. Одночасно з тим, у місті активно розвивалася освітня інфраструктура та культурні інституції. Були відкриті нові вищі навчальні заклади, театри.

Також у 1950-1960-х роках широко застосовувалась житлова забудова в п’ять поверхів. Тому можемо спостерігати невисокі будинки на фоні. Протягом 1960-1980-х років, серед загальної тенденції до масового будівництва невисокої якості, можна було знайти окремі приклади модерністської архітектури, що робити внесок у формування культурного образу міського простору.

Тоді ще тривала популярність автоматів з газованою водою чи лимонадом, хоч знаходились поціновувачі квасу, що можна було придбати одразу по дорозі. На вулицях вже можна побачити більше автомобілів поряд з пішоходами, котрі чекають на громадський транспорт.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *