Жителі Київщини можуть отримати додаткові виплати

Постраждалі від воєнних дій у Броварах, Бучі, Ірпені та інших населених пунктах Київської області, а також з листопада – у Харківській області, зможуть отримати додаткову грошову допомогу від HIAS!

Благодійний фонд “Право на захист” розпочинає новий проєкт за підтримки HIAS у цих регіонах! Виплата становитиме 6660 гривень на кожного члена родини.

Хто може отримати допомогу?

Звернутися по грошову допомогу зможуть не тільки люди, що втратили житло, бізнес, засоби до існування внаслідок воєнних дій на цій території, але й вразливі родини ВПО у цих областях (з двома і більше дітьми, з людьми 55+, з вагітними жінками або молодими матусями з малятами до 2 років, а також особи з інвалідністю, неповні родини тощо). Перевага надається родинам ВПО, які стали на облік протягом останнього місяця, навіть якщо вони не мають перелічених вище вразливостей!

Отже, отримати грошову допомогу можуть такі категорії:

  • Родини (ВПО), які були переміщені протягом останніх 30 днів
  • Постраждалі домогосподарства від раптових обстрілів, родини, які втратили члена родини; втратили засоби до існування (пошкоджений/втрачений магазин, ферма, худоба тощо) внаслідок проведення військових дій
  • ВПО або люди, що перемістились більше ніж 30 днів тому, мають дохід менший ніж 5400 грн на особу (за останні 3 місяці) та відповідають хоча б одному з критеріїв вразливості:
  1. мають двох або більше дітей,
  2. є особи з інвалідністю,
  3. домогосподарство ведеться однією особою (чоловіком або жінкою),
  4. є вагітні жінки та жінки з грудними дітьми до 2 років,
  5. мають людей похилого віку (55+ років) в родині.

 

Не зможуть звернутися із заявкою ті родини, хто вже отримував виплати від інших міжнародних організацій!

Де подати заявку?

Постійний центр реєстрації:

м. Бровари, вул. Незалежності 5 (вхід з двору)

Графік роботи: будні, з 9:00 до 18:00.

Також у Київській області працюють виїзні мобільні бригади. Розклад роботи постійно оновлюється в телеграм-каналі: https://t.me/hias_help
З листопада очікується запуск програми також у Харківській області! Стежте за нашими новинами та телеграм-каналом!

Які потрібні документи для реєстрації?

Для реєстрації будуть необхідні дані вашого внутрішнього українського паспорта; податковий номер, який буде використовуватися для обробки платежів, а також номер IBAN банківського рахунка, куди будуть нараховані кошти. Також документи, що підтверджують належність до категорії вразливості (свідоцтва про народження дітей та їхні податкові номери, медичні довідки, довідки про інвалідність, вагітність тощо). 

Зверніть увагу, що при реєстрації мають бути присутні всі члени родини з оригіналами документів, зазначених вище!

Наші реєстратори проведуть невелике опитування, внесуть дані на кожного члена родини в програму та допоможуть сформувати заявку на допомогу.

Уся інформація, яку ви надасте під час реєстрації, є конфіденційною і буде занесена в базу даних Благодійного фонду “Право на Захист”.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *