«Забракло сміливості»: Огризко розкритикував західних партнерів України за половинчасту реакцію на «вибори» Путіна

Фактично світова спільнота не визнала так звані вибори президента в РФ. Проте на наступний крок – не визнавати Володимира Путіна президентом країни – Заходу поки що «забракло сміливості».

Таку думку OBOZ.UA висловив дипломат, колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко. Він назвав це питанням, на яке ми поки що не маємо чіткої відповіді.

Можна навести приклади, коли Захід у цих питаннях діяв достатньо послідовно. Так було з Лукашенком, якого більшість світової спільноти не визнала президентом Білорусі. Аналогічно Захід засудив проведення так званих виборів на окупованих територіях України. «Це правильно, він чітко сказав, що тут не може бути двох думок, це українські території», – нагадав Огризко.

«Також Захід сказав, що вибори в Росії були непрозорими, були нечесними, були такими, які не можна визнати легітимними. Отже, це правильний висновок. Але за цим висновком треба було зробити наступний висновок», – підкреслив дипломат.

«Якщо ці вибори не легітимні за своєю суттю, тоді яким чином можна визнати легітимним переможця цих виборів Путіна? От тут якраз у наших західних партнерів, знаєте, трошки забракло сміливості», зазначив експерт.

Огризко нагадав, що лише німецьке МЗС заявило: вони не будуть додавати перед прізвищем Путін жодних означень. «Не президент Путін, а просто Путін. Я щиро вірю, що це початок правильного шляху», – додав дипломат.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *