«Закинув мене на плече»: українська акторка розповіла, як Віталій Кличко врятував її від дітей-хуліганів

Популярна акторка українського кіно Віталіна Біблів до розквіту своєї акторської кар’єри понад 10 років працювала дитячим аніматором в елітному столичному ресторані «Дежавю». Артистка зізналася, що не всі її вихованці були достатньо вихованими, і одного разу з неприємної ситуації, яка виникла на роботі, її врятував Віталій Кличко, який свого часу бував у цьому закладі.

Про це Віталіна Біблів розповіла в інтерв’ю OBOZ.UA. Акторка каже, що навряд чи Віталій Володимирович згадає про цю історію, а для неї «тоді була ціла подія».

«Ну уявіть: світова легенда спорту сидить у нашому ресторані, їсть свої перше-друге і компот. Це відбулося на початку 2000-х. Тут раптом я падаю йому під ноги: діти випхали клоуна з дитячої кімнати. Раз, другий. Запитує: «Допомога потрібна?» Я ніяково відмовляюся, але історія повторюється. Тоді він кидає мене собі на плече, заносить до дітей і каже: «Вона – мій друг! Хто образить – матиме справу зі мною».

"Закинув мене на плече": українська акторка розповіла, як Віталій Кличко врятував її від дітей-хуліганів

Акторка каже, що ресторан «Дежавю», де сталася ця історія, був не для простих відвідувачів. У цей ресторан ходили обідати відомі люди: Андрій Данилко, ті ж брати Клички.

Віталіна Біблів згадує, що деякі її юні вихованці дають про себе знати навіть зараз, коли вже самі стали дорослими: «Не повірите, до мене на виставу прийшла дівчина, вже на той час заміжня, мала свою дитину, каже: «Ви мене не пам’ятаєте?» І вона стала розповідати історії зі свого дитинства, які відомі тільки мені і їй. Знімки показувала. Є діти, які довгий час продовжували вітати мене з днем народження».

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *