«Заїзд по перемогу»: естонський депутат вирушив з Таллінна до Києва, аби зібрати кошти на ЗСУ

Депутат естонського парламенту Крісто Енн Вага розпочав велопоїздку із Таллінна до Києва з метою збору коштів на підтримку української армії. Його маршрут, протяжністю 1700 кілометрів, розрахований на шість днів.

Він повідомив про цю акцію 20 квітня на своїй сторінці в соціальній мережі Х (раніше відомій як Twitter). Естонський депутат успішно подолав понад тисячу кілометрів і наближається до кордону з Україною.

Збір коштів проводиться разом із однією з груп NAFO, інтернет-спільнотою, яка займається боротьбою з пропагандою та дезінформацією РФ та збирає кошти на підтримку ЗСУ.

Під час свого маршруту, що розпочався 26 квітня у столиці Естонії Таллінні, депутат активно ділиться зі своїми підписниками фотографіями подорожі у соціальних мережах.

На сторінці збору, що називається Ride for the Victory (Їдемо до перемоги), вже зібрано понад 26 тисяч євро з метою досягнення позначки у 50 тисяч.

29 квітня на своїй сторінці в соцмережі X Крісто Енн Вага повідомив, що вже подолав понад 1000 кілометрів і наближається до кордону з Україною.

«Круїз у вітряній, але чарівній Польщі. Понад 1000 км мого шляху подолано, і ввечері я буду вже зовсім близько до чудової України», – написав депутат.

"Заїзд по перемогу": естонський депутат вирушив з Таллінна до Києва, аби зібрати кошти на ЗСУ

Раніше міністр закордонних справ Естонії Маргус Цахкна заявив, що Естонія могла б повторити долю України і стати жертвою російської агресії, якби вона не стала членом НАТО. У такому випадку незалежність держави могла б опинитися під загрозою.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *