«Здіймає глобальну хвилю страху й ненависті»: Папа Римський закликав до дипломатичного врегулювання війни в Україні

Розв’язана Росією війна не лише спустошує Україну, а й «піднімає глобальну хвилю страху й ненависті». Про це заявив Папа Римський Франциск, виступивши за «справедливий, тривалий мир» і переговори.

Про нашу країну главою католицької церкви згадав під час недільної служби 25 лютого. Папа Римський звернувся до людей на площі Святого Петра у Ватикані, розповівши їм, що днем раніше, 24-го числа, була друга річниця повномасштабного вторгнення. Варто зазначити, що понтифік не називав винуватця війни – Російську Федерацію. Церковника цитує Vatican News

«Вчора, 24 лютого, ми зі скорботою згадували другу річницю початку повномасштабної війни в Україні. Як же багато жертв, поранених, руйнувань, страждань, сліз було протягом цього періоду, який стає жахливо довгим і кінця якого досі не видно!

Це війна, яка не лише спустошує цей регіон Європи, але й здіймає глобальну хвилю страху та ненависті. Поновлюючи свою найщирішу прихильність мученицькому українському народові та молячись за всіх, особливо за численні невинні жертви, благаю віднайти ту дещицю людяності, яка допоможе створити умови для дипломатичного розв’язання в пошуках справедливого та тривалого миру«, – заявив Франциск.

Також він закликав вірян продовжувати помолитися за «чисельні народи, розбиті війнами», зокрема Ізраїль і Палестину.

«Давайте замислимося про великі страждання, згадаємо про безневинних дітей», – закликав релігійний лідер.

Папа Римський Франциск. 25 лютого 2024 року
Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *