Китайські вчені розробили тест, який визначає коронавірус за 4 хвилини

Вчені в Китаї розробили тест на коронавірус, який можна використати вдома. Його особливість у тому, що він такий самий точний, як і лабораторний тест ПЛР, але дає результати протягом чотирьох хвилин.

Як повідомляє CBS News, ПЛР-тести вважаються найбільш точними та чутливими для виявлення вірусу, що викликає COVID-19, але результати тестування займають кілька годин. Вчені з Університету Фудань у Шанхаї заявили, що розробили точний тест, який швидко та точно виявляє SARS-COV-2, вірус, що викликає COVID-19.

«Ми впровадили електромеханічний біосенсор для виявлення SARS-CoV-2 в інтегрований та портативний прототип пристрою та показали, що він виявив (вірусну РНК) менш ніж за чотири хвилини», – йдеться у документі.

Дослідники заявили, що їх метод пропонує швидкість, простоту в експлуатації, високу чутливість та портативність.

Для випробувань тесту вчені взяли біоматеріал 33 людей у ​​Шанхаї, які мали коронавірус, а також 54 зразки у людей, які не були інфіковані. Деякі люди з негативної групи були здорові, у інших була гарячка, а деякі мали позитивний результат на грип. Паралельно проводились і ПЛР-тести.

Дослідники заявили, що результати їхнього методу ідеально збігаються з результатами ПЛР-тестів. За словами команди, всі 33 випадки були точно виявлені, і в жодного з 54 осіб у негативній групі не було хибнопозитивних результатів.

Дослідники зазначають, що їх тестовий пристрій можна буде використовувати для швидкого тестування у різних ситуаціях, включаючи аеропорти, медичні установи та навіть будинки. При цьому таку технологію можна застосовувати і для тестування на інші типи інфекцій.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *