Комітет Ради рекомендував дозволити українцям отримувати прописку онлайн

Комітет з питань цифрової трансформації рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроєкт про особливості надання електронних публічних послуг

Про це повідомляє інформаційне управління Апарату ВР.

Парламенту рекомендують дозволити українцям отримувати прописку онлайн та прибрати з їх паспортів штамп про місце проживання.

Як відомо, раніше міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що наразі українцям для реєстрації місця проживання у паспорті або отримання довідки до ID-картки необхідно відвідувати кілька установ і чекати в чергах. Прийняття закону позбавить громадян від цього.

Так, голова комітету ВР з питань цифрової трансформації Михайло Крячко наголосив, що документ передбачає декларування місця реєстрації дорослого та дитини онлайн за допомогою порталу «Дія».

У свою чергу, заступник голови Мінцифри Олексій Вискуб повідомив, що наразі такий експеримент успішно працює для власників ID-карток у семи містах України.

«Комітет рекомендує Верховній раді прийняти за основу законопроект про реалізацію публічних електронних послуг з реєстрації та декларування місця проживання в Україні №5463», — йдеться у повідомленні.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *