Кремль намагається заселити окуповані території росіянами: в ЦНС пояснили, навіщо це РФ

Влада країни-агресора РФ активно намагається заманити на тимчасово окуповані території України своїх громадян. Росіян усіляко заохочують перебиратися на «нові російські землі», вигадуючи для цього все нові методи. 

Таким чином у Кремлі хочуть змінити демографічний склад населення українських областей, які зараз частково контролює «друга армія світу». Про це повідомляє Центр національного спротиву при Силах спеціальних операцій ЗСУ. 

Зокрема, для того, аби заселити окуповані території росіянами, їм вирішили видавати пільгову іпотеку для придбання житла на захоплених РФ землях. Виконавцю цього проєкту Москва надасть субсидії. 

«Реалізувати програму має фінансовий інститут розвитку в житловій сфері «Дом.рф», якому держава надаватиме субсидії, й той буде вже покривати різницю в іпотечних відсотках банкам», – сказано в повідомленні.

У ЦНС зазначають, що таким чином РФ вбиває одразу двох зайців: заманює своїх громадян на окуповані території та змушує українців отримувати російські паспорти для того, аби теж мати можливість взяти участь у цій програмі. 

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *