«Лікар своїм тілом закрив важко хвору дитину». Медик з «Охматдиту» розповів про те, що відбувалося в лікарні під час ракетного удару

Уранці 8 липня країна-терорист Росія влаштувала масовану атаку на Україну. Ворог обстріляв ракетами Київ, Дніпро, Кривий Ріг та інші міста. Утім, найбільшу увагу всього світу, що цілком закономірно, привернув ракетний удар росіян по київській дитячій лікарні «Охматдит».

Про те, що відбувалося безпосередньо перед і після прильоту OBOZ.UA розповів лікар «Охматдиту», який попросив не розголошувати його ім’я.

Багатьох врятувало бомбосховище

Під час оголошення першої тривоги ми почали згортатися, тобто закінчувати операційний день: зупиняти операції і спускати пацієнтів в бомбосховище. Це врятувало чимало життів: перед прильотом майже всі діти перебували вже в бомбосховищі.

Але влучання сталося майже в саме серце «Охматдиту» (внаслідок ракетного удару постраждало кілька корпусів, зокрема токсикологічний – Ред). На жаль, є загиблі серед лікарів, але масових жертв серед дітей вдалося уникнути, оскільки вони були в бомбосховищі.

Якщо ж говорити про дітей, то майже всі вони спрямовані в інші медичні установи. Лікуються в «Охматдиті» тільки пацієнти, які знаходяться в непостраждалих корпусах.

Про героїчні вчинки

Наскільки мені відомо, зараз низка лікарів та інших співробітників зараз перебувають в критичному стані в медичних установах.

Знаю, що коли стався вибух, в одному з приміщень мати знаходилася біля важко хворої дитини і впала від вибухової хвилі, але один з лікарів своїм тілом встиг закрити дитину.

Про дзвінки з фронту

Досі важко повірити, що росіяни дійсно спрямували ракету в дитячу лікарню. Їх слова про те, що тут нібито лікувалися ЗСУшники – це повна маячня. Тут лежать важко хворі діти…

Я постійно перебуваю на звʼязку зі своїми друзями, які зараз воюють на фронті. Всі вони як один після прильоту в «Охматдит» дзвонять і кажуть, що наші бійці мов показилися після того, як до них дійшла інформація про ракетний удар по нашій дитячій лікарні, і почали з неймовірною люттю нищити ворога.

Зараз в «Охматдиті» дуже багато волонтерів, приносять їжу та воду. Дуже багато людей, які допомагають розбирати завали.

Дуже багато скла на території. Вікна забивають фанерою, щоб хоч якось зберегти, те що залишилося…

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *