МЗС прокоментувало оголошення Зеленського у розшук у росії

Оголошення президента України Володимира Зеленського у розшук міністерством внутрішніх справ рф можна вважати свідченням відчаю російської державної машини.
 
Так сказано у заяві прес-служби Міністерства закордонних справ України.
 
«Російські повідомлення про нібито оголошення МВС рф у розшук Президента України Володимира Зеленського є свідченням відчаю російської державної машини та пропаганди, які не знають, який ще новинний привід вигадати для привернення уваги. Принагідно нагадуємо, що на відміну від нікчемних російських оголошень, ордер Міжнародного кримінального суду на арешт російського диктатора володимира путіна за підозрою у вчиненні воєнних злочинів є цілком реальним і підлягає виконанню в 123 державах світу», — про це сказано на сайті МЗС.

Нагадаємо, що 4 травня Міністерство внутрішніх справ росії оголосило у розшук президента України Володимира Зеленського.
 
В Офісі президента України доволі швидко відреагували на бажання Міністерства внутрішніх справ росії затримати президента України Володимира Зеленського. Тут порекомендували знайти росіянам здоровий глузд.
Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *