Мобілізація молоді буде посилена через низьку ефективність літніх бійців

  • В ЗСУ хочуть бачити більше молодих чоловіків, адже зараз переважно більшість бійців на фронті 40 років і більше. Тому в Україні планують посилити мобілізацію молоді.

Про це під час прямого ефіру на українському телеканалі заявив офіцер 54-ї окремої механізованої бригади Олександр Афанасьєв.

Щоб виграти цю війну нам потрібно більше молоді. Літні солдати є слабкою ланкою в ЗСУ, вони мотивовані, але фізичний стан їх не дозволяє виконувати бойові завдання на рівні з молодими бійцями. Коли до мене попадає солдат старшого покоління, то зазвичай у нього уже багато хронічних хвороб, які мішають йому по ходу служби” – розповів офіцер.

Також він додав, що війна це справа молодих, а не дідусів, який пішов в армію добровольцем.

Багато українців, які знаходяться далеко від лінії фронту, не усвідомлюють всієї серйозності ситуації. Треба уже почати говорити Українцям, що війна триватиме довго, адже ворог не залишив амбіцій завоювати всю Україну. А отже, не вдасться нікому відсидітись у тилу. Війна, так чи інакше, стане справою кожного українця, переконаний офіцер.

Отже, військовий закликав молодих українців не вірити міфам про швидку перемогу, а йти на фронт і пришвидшувати її. Адже якщо на фронті воюватимуть переважно літні чоловіки, Україна війну не виграє.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *