«Моє серце не витримує». У Броварах невідомі здали на переробку тисячі Біблій

Невідомі привезли на завод Вторма в Броварах Київської області ящики з Бібліями. Деякі книги були порізані, інші — цілими.

Про це повідомив власник підприємства з переробки сировини Леонід Черепейнік на своїй сторінці в Facebook.

Він підкреслив, що стерпів, коли йому на підприємство здали 25 тисяч порножурналів. Також чоловік згадав випадок, коли в контейнери для сортування сміття потрапили секс іграшки. Але коли він побачив тисячі біблій — терпіти вже не став.

Власник компанії, яка спеціалізується на переробці вторинної сировини, підкреслив, що його серце не витримує такого вчинку людей. Він стверджує, що цілком розуміє бідність і потребу людей в грошах, але засуджує те, яким шляхом іноді прагнуть їх заробити.

Черепейнік зазначив, що деякі Біблії були порізаними, а також пообіцяв усім, хто хоче здавати в макулатуру книжки священного писання, викуповувати їх у п’ять разів дорожче вартості паперу.

«Народ, майте совість, будь ласка… Я все розумію, бідні, потрібні гроші, але не таким шляхом! Коли нам здали по 2500 кілограмів (25 000 штук) порножурналів, або в роздільний збір секс іграшки, я промовчав. Але коли привезли порізані Біблії, святе слово Боже, то моє серце не витримує! Хочете здати на макулатуру Біблію, тоді не рвіть її, не ріжте, я її у вас викуплю вп’ятеро дорожче, ніж вага паперу. Побійтеся Бога», — заявив він.

 

Користувачі соцмереж в коментарях до публікації підприємця негативно відреагували на цей інцидент. Люди засудили вчинок незнайомців.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *