Мінкульт вирішив звернутись до розробників ігор щодо української локалізації

Міністерство культури та інформполітики вирішило звернутись до світових розробників відеоігор з проханням збільшити випуск українськомовних версій ігор. Для цього відомству буде потрібно вдатися до «айтішної дипломатії».

Про це розповів виконувач обов’язків міністра культури Ростислав Карандєєв. За його словами, на існуючу проблему міністерству вказала дружина президента Олена Зеленська.

«Понад місяць тому в нас була робоча нарада щодо пріоритетів міністерства за участю першої леді Зеленської. Серед питань, які вона порушила, була проблема з надходженням на український ринок легальних комп’ютерних ігор українською мовою», – зазначив Карандєєв.

В.о. міністра вважає, що індустрія комп’ютерних відеоігор вимагає «персональної комунікації». Саме її він і назвав «айтішною дипломатією». Проте, замість «персональної комунікації» міністерство планує «найближчим часом вийти з глобальною пропозицією до світових виробників ігор». Принаймні, саме так сказав Карандєєв.

А тим часом компанія Lenovo представила свій новітній ігровий планшет для світового ринку — Lenovo Legion Tab. Цей пристрій, раніше представлений у Китаї як ігровий планшет Legion Y700 (2023), може похвалитися захоплюючими функціями, які покращують ігровий досвід. OBOZ.UA розповідає детальніше про цю новинку.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *