Міноборони запустило онлайн-калькулятор для розрахунку виплат військовим

Міністерство оборони України представило новий онлайн-інструмент для розрахунку фінансового забезпечення військовослужбовців. Цей калькулятор дозволяє визначати суму виплат на підставі різних критеріїв.

Зокрема, таких як звання, місце служби, участь у бойових діях і інші фактори. Про це повідомили у пресслужбі відомства.

Очікується, що сервіс спростить процес розрахунку заробітної плати для українських військових. А сам калькулятор буде доступний на веб-сайті соціального забезпечення та підтримки військовослужбовців. Посилання доступне тут.

«На платформі користувачі мають змогу розрахувати грошове забезпечення за основними видами виплат військовослужбовцям Збройних Сил України», – йдеться у повідомленні.

Сума виплат буде розраховуватися залежно від звання, місця служби, участі в бойових діях та інших факторів. Проте, в Мінобороні зауважили, що калькулятор ще потребує додаткового вдосконалення.

Окрім розрахунку фінансового забезпечення, за посиланням також доступна інформація про порядок нарахування та виплат, одноразову грошову допомогу у випадку інвалідності або загибелі військовослужбовця, а також інші соціальні гарантії для військовослужбовців та членів їх сімей.

Нагадаємо, в Україні зарплати військовим у травні 2024-го не зміняться. Однак для тих, хто перебуває на передовій 30 днів, ввели додаткову доплату в розмірі 70 тис. грн. Крім того, як і в попередні місяці, доплату у розмірі 30 тис. грн до зарплати не зможуть отримувати ті, хто перебуває в тилу. Рішення відновити доплату зупинено спеціальною ухвалою. Доплату в 70 тис. грн ввели з 1 квітня.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *