Найбільший мурал з Валерієм Залужним з’явився у Києві: де його можна побачити (фото)

У Києві створили новий мурал. Цього разу стінопис присвятили колишньому Головнокомандувачу Збройних сил України Валерію Залужному. Цей мурал отримав рекордні розміри.

Хто створив стінопис та де знаходиться мурал з Залужним, розповідає РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на допис художниці Євгенії Фуллен в Instagram.

Мурал на честь Залужного у Києві — хто його створив

Так, керівниками проекту виступили Євгенія Фуллен та Георгій Козлов. А головним митцем став Євгеній Кучер (відомий як «Самий кучерявий художник»). Зазначається, що цей стінопис з зображенням Залужного — найбільший в Україні.

Розмір муралу складає понад 120 квадратних метрів. Він розташований за адресою: Київ, вулиця Котельникова, 51.

Найбільший мурал з Валерієм Залужним з'явився у Києві: де його можна побачити (фото)

Художники, які створили мурал з Залужним (фото: instagram.com/eugenefullen)

«Ми це зробили! Наш перший і далеко не останній рекорд! Пишаюся тим, що ми робимо і пишаюся тими, з ким ми все робимо! Валерій Залужний — для мене особисто символ незламності українського духу! Попри надскладні часи та війну — він надихає та мотивує своїм характером та вірою в Україну!» — розповіла Фуллен.

«Також хочу відокремити і віддячити головного митця цього муралу — Євгенія Кучера! Він створив цю роботу за 13 годин! Що демонструє його талант та мотивацію!» — додала вона.

Найбільший мурал з Валерієм Залужним з'явився у Києві: де його можна побачити (фото)

Мурал у Києві (фото: instagram.com/eugenefullen)

За словами художниці, суспільство має знати актуальну історію. А мистецтво несе великий вплив на розвиток культури та соціум. І тому автори проекту вирішили «озвучувати і показувати голос з вулиць».

«Попри те, що в Україні стріт-арт культуру недооцінюють, я вважаю, що саме вона задає напрямок течії для роздумів. На часі варто не забувати пережиту історію і завдяки кому ми змогли цю історію переживати. Проживати життя далі», — зазначила Фуллен.

Найбільший мурал з Валерієм Залужним з'явився у Києві: де його можна побачити (фото)

Мурал на честь Залужного (фото: instagram.com/eugenefullen)

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *