Народжений в Луганську. «Укрзалізниця» оновила знаменитий поїзд (фото)

«Укрзалізниця» показала, як виглядає вітчизняний електропоїзд ЕПЛ2Т, який пройшов капітальний ремонт. Цю знамениту серію випускали на початку 2000-х років у Луганську. Уже в грудні поїзд курсуватиме на маршруті системи Dnipro City Express.

Про це пише РБК-Україна (проект Styler) із посиланням на публікацію «Укрзалізниці» у Facebook.

Як виглядає відремонтований електропоїзд

«Випускаємо вже 12-й капітально відремонтований електропоїзд від початку року: народжений в Луганську, модернізований на КЕВРЗ! Це вже другий поїзд постійного струму серії ЕПЛ2Т, модернізований для Придніпровської залізниці. Ще 2 поїзди серії ЕПЛ вийдуть з завода до кінця року», — йдеться у повідомленні.

Поїзд оснащений пандусами, має місця для проїзду людей з інвалідністю та інклюзивні вбиральні.

Також у ньому обладнана навігація шрифтом Брайля, є місця для велосипедів, а ще — порти Type-C та USB для зарядки гаджетів.

Зазначимо, що цей електропоїзд — уже 24-й, випущений з початку повномасштабного вторгнення.

«Вже сьогодні він вирушає до Дніпра, де у грудні разом зі своїм поїздом-близнюком стане на перший з маршрутів системи Dnipro City Express.

Також в УЗ зазначили, що більше деталей нададуть перед запуском проекту.

Народжений в Луганську. "Укрзалізниця" оновила знаменитий поїзд (фото)Народжений в Луганську. "Укрзалізниця" оновила знаменитий поїзд (фото)Народжений в Луганську. "Укрзалізниця" оновила знаменитий поїзд (фото)Народжений в Луганську. "Укрзалізниця" оновила знаменитий поїзд (фото)Народжений в Луганську. "Укрзалізниця" оновила знаменитий поїзд (фото)Ось так виглядає відремонтований електропоїзд (фото: facebook.com/Ukrzaliznytsia)

Історія поїзда ЕПЛ2Т

Український електропоїзд постійного струму ЕПЛ2т випускали у 2000-2008 роках на Луганському тепловозобудівному заводі. Загалом виробили 35 таких поїздів.

Швидкість ЕПЛ2т становить 130 км/год. Залежно від модифікації поїзд може мати 6-12 вагонів. Пасажирський вагон вміщає 118 осіб. Також у нього є причіпні та моторні вагони.

Електропоїзд експлуатується лише в Україні: на Львівській, Придніпровській та Донецькій залізницях.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *