“Настане час”: Lida Lee і понад 40 зірок записали пісню до Дня Незалежності України

До 31-ї річниці Незалежності України співачка Lida Lee об’єднала у своїй новій роботі понад 40 зірок українського шоу-бізнесу, воїнів ЗСУ, журналістів та волонтерів. 

Настане час” – це українська версія з авторським текстом від Lida Lee світового хіта Майкла Джексона «We Are the World» (з англ. “Ми – це світ”), який об’єднав 45 артистів США у благодійному синглі, щоб врятувати жителів Африки від голоду. Передає Інформатор.

До роботи доєднались: TAYANNA, Michelle Andrade, KOLA, LAUD, Roxolana, KHAYAT, Вася Демчук, Nikita Lomakin, Артур Логай, CHILIBI, Діана Глостер, Ніно Басілая, Тимур та Інна Мірошніченко, Ігор Ласточкін, Володимир та Христина Остапчук,Слава Дьомін,  Даніель Салем, Неля Шовкопляс, Олександр Педан, Анна Ризатдінова, Ірина Сопонару, Євген Клопотенко, Олександра Машлятина, Сергій Мельник, Дмитро Фурдак, Максим Гордєєв, Муаяд, ENLEO, Марко Квітка, Володимир Хоменко, Олексій Донцов, Олексій Суровцев, Даня Білий, Юлія Карпова, Костянтин Войтенко, Назар Грабар, Антон Нестерко. 

Настане час” – український послідовник світового прикладу єднання та сили, музичний фронт, який щодня обороняє словом Україну. Кожен із виконавців пісні понад 6 місяців перебуває у різних куточках світу, співаючи про мир із усвідомленням: в Україні миру немає.

Підготовка до релізу тривала декілька місяців, а сингл “Настане час” є першою творчою роботою Lida Lee за час війни. Від початку повномасштабного вторгнення співачка приділяла увагу волонтерській діяльності в рамках свого волонтерського штабу у Вінниці. 

“Ця пісня є дуже символічною сьогодні. Вона набула абсолютно нового, особливого значення для кожного українця. We Are the World. Ми – один світ, одна планета. Ми – Україна. Ми як ніколи об’єднані однією мрією – про мир свободу і незалежність. Про те, що раніше сприймалося як даність, а сьогодні в усвідомленні кожного – справжня цінність. Це гімн сильних та вольових людей, які щоденно продовжують боротьбу за мирне небо над головою. Це присвята військовослужбовцям, які захищають відважно територіальну цілісність нашої країни, кожному українцю, хто був змушений виїхати за кордон в пошуках безпечного місця і бореться зі своїми страхами, переживаннями, щодень зустрічає у невизначеності, воліє про перемогу і наближає її, тим, хто повернувся в Україну, щоб відвойовувати і захищати. Сьогодні нас підтримує весь світ. А ми залишаємся непохитними в своїй вірі і надії, що настане час, коли ми переможемо і мрія кожного здійсниться.”,– говорить Lida Lee.

У межах релізу співачка запустила челлендж “#НастанеЧас”. Lida Lee закликає українців записати відео зі свого рідного міста та викласти у соціальні мережі, щоб поділитися приємними спогадами і показати всьому світу велич та красу рідного краю, зробити собі та кожному нагадування про те, що ми були щасливими і обов’язково будемо, бо ми – єдині в своїх прагненнях.

Довідка: «We Are the World» (з англ. — «Ми — це світ») — благодійний сингл супергрупи з 45 американських артистів USA for Africa (United Support of Artists for Africa). Пісня, яка закликає об’єднатися для допомоги голодуючим Африки, була написана Майклом Джексоном і Лайонелом Річі та витримана у жанрах популярної музики та госпелу. Продюсерами проекту стали Квінсі Джонс та Майкл Омартіан. Пісня увійшла до однойменного альбому.

«We Are the World» став першим мультиплатиновим і синглом, що найшвидше продається в історії популярної музики США. Композиція очолювала багато чартів світу. Процес запису пісні в студії було знято на відеоплівку. Ці кадри згодом стали відеокліпом на We Are the World, світова прем’єра якого відбулася 11 березня 1985 року на телеканалі MTV.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *