На Броварщині суд повернув громаді ділянку для побудови дитсадка замість багатоквартирного будинку

У Київській області суд задовольнив позов ювенальних прокурорів Броварської окружної прокуратури стосовно скасування рішення міської ради про зведення багатоповерхівки за рахунок земельної ділянки, де повинен бути дитячий садочок.

Про це повідомляє пресслужба Київської обласної прокуратури.

“Установлено, що у 2021 році на підставі рішення Броварської міської ради  припинено право користування земельною ділянкою управлінню освіти і науки. Натомість затверджено проєкт землеустрою щодо відведення спірної ділянки, зміни її цільового призначення та надання в постійне користування іншому управлінню міської ради”, – повідомили в пресслужбі.

У прокуратурі зауважили, що таким чином земельну ділянку площею 0,8 га, на якій планувалося будівництво дошкільного навчального закладу на 220 місць, місцева влада планувала передати для будівництва житлового будинку із вбудованим закладом дошкільної освіти на 80 місць.

Разом з тим, зазначили правоохоронці, на території Броварської громади за рахунок внутрішньо переміщених осіб значно збільшилась кількість дітей дошкільного віку. Відтак, є необхідність у будівництві повноцінного дитячого садочку для забезпечення потреб громади.

Заслухавши всі доводи прокурора, Господарський суд Київської області задовольнив позов прокуратури.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *