На Київщини створять мережу інклюзивної професійної освіти, – КОВА

На Київщині започаткували проект «Мережа інклюзивної професійної освіти». До її складу увійдуть 8 закладів професійно-технічної освіти регіону та комунальної форми власності. Про це повідомила пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

Зазначається, в регіоні планують організувати курси перекваліфікації на базі закладів професійної освіти для ветеранів війни. Йдеться про громадян, які в разі отримання інвалідності або з інших причин не зможуть продовжити довоєнний вид діяльності, а також для маломобільних груп населення.

«Вони здобуватимуть знання для нової професії, щоб мати можливість працевлаштуватись у подальшому»,— йдеться у повідомленні.

До мережі інклюзивної професійної освіти планують залучити 8 освітніх закладів. По одному у Борисполі, Василькові, Українці, Броварах, Бородянці, Катюжанці та два — у Білій Церкві.

У КОВА зауважили, що заклади профосвіти необхідно буде пристосувати для навчання в них осіб з інвалідністю, а також встановити там відповідне обладнання. А також провести підготовку викладачів закладів і розробити відповідні програми.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *