На Київщині відновлюють роботу ще три центри обслуговування клієнтів ДТЕК

У Київській області 25 квітня відновили свою роботу ще три центри обслуговування клієнтів (ЦОК) ДТЕК Київські регіональні електромережі. Свої двері відчинили офіси в Броварах, Василькові та Вишгороді. Всього в столичному регіоні  вже працює 7 офісів компанії. 

Про це  стало відомо з повідомлення пресслужби компанії ДТЕК.

«Минулого тижня були відкриті ЦОКи в Києві, Борисполі, Вишневому та Білій Церкві. Всього в Київській області вже працює 7 офісів компанії», – йдеться в повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

 Подписаться

Наразі ще три центри обслуговування відкрито за адресами: 

  •  Бровари по вулиці Вокзальна, буд. 10; 
  •  Васильків по вулиці Небесної Сотні, буд. 82 та
  •  Вишгород по вулиці Кургузова, буд. 12. 

Повідомляється, що в центрах обслуговування клієнти зможуть залишити заявки та отримати послуги щодо відновлення документів, які мешканці Київщини втратили під час бойових дій та розв’язувати питання щодо договорів на розподіл електроенергії зруйнованих будинків. Також клієнти зможуть отримати послуги з перезаключення договорів, коригування показів приладів обліку, прийому звітів за об’єми споживання юридичних клієнтів та інші послуги.

Офіси працюватимуть з 9:00 до 17:00 з понеділка по п’ятницю. З відповідним коригуванням графіку роботи в залежності від особливостей діючої у конкретному регіоні комендантської години. 

Адреси відкритих офісів можна дізнатись на сайті оператора системи розподілу у відповідному розділі або зателефонувавши до контакт-центру.

В компанії зауважили, що співробітники центрів поінформовані про укриття та бомбосховища, що знаходяться поблизу. У випадку оголошення повітряної тривоги вони підкажуть, як швидко їх дістатися, щоб убезпечити себе від обстрілу.

Нагадаємо, на Київщині протягом тижня, з 18 по 24 квітня включно, аварійні бригади ДТЕК повністю або частково повернули світло у 78 населених пунктів, що були знеструмлені через бойові дії. Енергетики планують повернути світло всім мешканцям столичної області до 1 червня.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *