На Київщині немає відключень електроенергії — очільник ОВА

У Київській області немає екстрених і планових відключень електроенергії.

Про це у телемарафоні заявив очільник Київської ОВА Олексій Кулеба, відповідаючи на питання, яка наразі ситуація з енергосистемою столичного регіону, передає кореспондент Укрінформу.

“Ми робимо все, щоб продовжити свята для наших мешканців. Буквально нещодавно у мене закінчилося засідання оперативного штабу, де доповідали всі структури щодо ситуації в області. У нас повністю наразі є енергозабезпечення Київської області. У нас немає екстрених відключень і немає планових відключень. Тобто люди постійно знаходяться з електроенергією”, — сказав Кулеба.

За його словами, всі інші служби також працюють у штатному режимі.

“Звичайно, все забезпечено — і газопостачання, і водопостачання. Наше завдання наразі — це дати людям можливість якомога більше відчути це свято, яке подарували нам ЗСУ”, — заявив глава КОВА.

Відповідаючи на питання, чиновник зазначив, що атаки російськими й іранськими дронами можуть продовжитися вночі.

“Всі сили і засоби приведені у повну готовність, і всі люди знаходяться на своїх місцях. І якщо сьогодні також буде атака — вона буде таким же чином відпрацьована, як це відбувалося і кілька ночей поспіль до цього”, — поінформував чиновник.

Окремо він уточнив, що наразі немає інформації щодо того, що дрони заходять з білорусі.

“Дійсно, можу підтвердити, що вони заходять з півдня і після цього у них є певна зміна розташування. Але тим не менше, все це відслідковується, і у нас є певні алгоритми, за яким це все відпрацьовується. Тому ми слідкуємо і, як тільки у зону відповідальності Київської області потрапляють дрони, то ЗСУ, ППО одразу починає працювати. І ви самі бачите, які героїчні ночі проводять наші хлопці, захищаючи Київщину”, — заявив Кулеба.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *