На окупованих територіях росіяни завершують підготовку до «призову» українських підлітків – ЦНС

На тимчасово окупованих територіях України Росія має плани призвати на службу в армію підлітків. Формування списків вже закінчується.

Про це повідомляє Центр національного спротиву (ЦНС). Як завжди, країна-агресор ігнорує міжнародне право.

Зазначається, що такі «призовні» документи підлітків росіяни вже зібрали на окупованих районах півдня України. Крім того, загарбники готуються забирати в армію молодих людей, які проживають на східних регіонах та у Криму.

«Рекрутинг мешканців захоплених територій є порушенням міжнародного права. І РФ його вчергове ігнорує», – передають у Центрі.

Зараз окупанти обіцяють, що «строковики» нібито не будуть направлені на службу, проте практика зовсім інше — підлітків потім вербують укладати контракт з росармією, і вже у якості начебто «добровольців» кидають на фронт.

«Особливу увагу вербуванню ворог приділяє тим, хто має будь-які борги», – звертають увагу у ЦНС.

В ЦНС зауважують, що служба в армії країни-агресора – це шлях в нікуди.

«Саботуйте призов, й пам’ятайте, що російське правосуддя є фіктивним як і будь-які договори укладені у рф, тому їх дія не розповсюджуються за межами країни-терориста», – резюмували в організації.

Раніше повідомлялось, що на тимчасово окупованих територіях України російській загарбники намагаються русифікувати українських дітей.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що окупанти на захоплених територіях хочуть «законодавчо» заборонити українські книги. Наразі у Москві розробляють відповідну нормативну «базу» для легалізації практики, яка реалізовуєься загарбниками від початку вторгнення.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *