На покращення якості питної води у Броварах планують виділити 1 млн грн

 28 березня, на черговій сесії депутати Броварської міськради мають внести зміни у програму «Питна вода Броварської міської територіальної громади на 2019-2024 роки»

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» із покликанням на «Трибуну-Бровари».

На прохання КП «Броваритепловодоенергія» в програму вносяться як нові, так і раніше перенесені на 2024 рік заходи. Але  фінансування передбачено лише по одному з них. Зокрема, на реконструкцію реагентного господарства водоочисних споруд із впровадженням системи амонізації по вул. Металургів планують виділити 1 млн грн. Передбачено провести і модернізацію технологічного обладнання подачі гіпохлориду натрію та впровадити технологію амонізації питної води для зниження вмісту залишкових продуктів хлору. Виділені кошти підуть саме на закупівлю станції дозування розчину гіпохлориту натрію з комплектуючим обладнанням.

Це лише один із початкових етапів по модернізації ВОС, бо загалом проєкт обійдеться приблизно в 11-12 млн грн, тож виділених коштів звичайно що недостатньо,

– повідомила начальниця УБЖКГІТ Світлана Решетова.

Гроші на цю потребу  планують зняти з Броварської ритуальної служби. Загалом обсяг фінансування на 2024 рік за Програмою «Питна вода Броварської міської територіальної громади на 2019-2024 роки» становитиме  8 млн 100 тис.грн.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *