На підступах до Києва вночі були знищені всі повітряні цілі – КМВА

У ніч проти 11 листопада Росія атакувала дронами-камікадзе Україну, зокрема, ворожі «Шахеди» летіли у напрямку столиці. На підступах до Києва усі повітряні цілі ворога було знищено.

Про це розповів очільник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко. За попередніми даними, унаслідок атаки минулося без жертв та руйнувань від падіння уламків дронів. 

Уночі проти 11 листопада у Києві було оголошено повітряну тривогу через запуск російськими військами дронів-камікадзе (попередньо, це були іранські «Шахеди»). Запускали їх загарбники з півдня.

Однак сили ППО відбили атаку на українську столицю.

«Силами та засобами ППО усі повітряні цілі були уражені на підступах до Києва (остаточні підсумкові дані щодо типу та кількості оприлюднять Повітряні сили). За попередніми даними, в самій столиці без жертв та руйнувань, дані оперативних зведень уточнюватимуться», – зазначив Попко.

Він також висловив припущення, що запуском «Шахедів» загарбники намагаються «промацати» систему ППО у Києві. Тож у КМВА закликають киян не ігнорувати сигнали повітряної тривоги і до її завершення перебувати в укриттях.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *