НБУ встановив ліміти на зняття готівки у банкоматах: інформація з топ-13 банків

В Україні в період дії воєнного стану діють обмеження у різних сферах, у тому числі й у фінансовій. Стало відомо, які ліміти встановлені на зняття готівки у 13 найпопулярніших банках країни.

На час дії воєнного стану в Україні встановлено ліміт на зняття готівки у банкоматах. Цей ліміт відрізняється залежно від банку, типу картки та індивідуальної угоди клієнта.
У банкоматах ПриватБанку за добу можна зняти до 60 тис. грн, проте не більше ніж 20 тис. грн за одну операцію. Її можна повторити за три години.

В Ощадбанку, другому за популярністю серед клієнтів, допускається зняття 50 тис. грн на добу

В Укрексімбанку передбачено зняття до 25 тис. грн за раз, але кількість операцій не обмежена.

Райффайзен Банк, Укргазбанк, УкрСиббанк, ПУМБ, Сенс Банк, Банк Південний та Універсал Банк встановили обмеження для зняття у банкоматах до 20 тис. грн на добу. Причому в Укргазбанку не можна знімати понад 5000 грн за одну операцію.

В ОТР-банку кількість операцій не обмежена, але за раз дозволено отримати 5 тис. грн.

Кредобанк встановив ліміт 10 тис. грн за одну операцію, але її можна повторити через 2,5 години. Таскомбанк дозволяє клієнтам зняти до 10 тис. грн на добу.

НБУ встановив ліміти на зняття готівки у банкоматах: інформація з топ-13 банків

Нагадаємо, що після початку повномасштабної війни українські банки об’єдналися у мережу під назвою Power Banking. До неї увійшли 2300 відділень, здебільшого діє банкоматний національний роумінг.

Завдяки цьому стали доступні платежі, переведення в готівку (каса, банкомати), переказ грошей (термінали самообслуговування, каса) незалежно від того, в якому банку обслуговується українець. У ПриватБанку та Ощадбанку відсутня комісія за зняття клієнтами інших банків коштів у банкоматах.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *