Нова пошта доставляє частину посилок безплатно: хто може скористатися послугою

Клієнти Нової пошти останнім часом ремствують, що компанія неабияк підвищила вартість своїх послуг. І це справді так. Але при цьому Нова пошта щомісяця пересилає тонни вантажів взагалі безплатно.

Кому доступне відправлення посилок Новою поштою безплатно, та як стати учасником цієї програми, розповіла прес-служба поштового оператора у Facebook.

Ще у 2014 році Нова пошта впровадила у себе проект «Гуманітарна пошта», учасники якого можуть скористатися безкоштовною доставкою. Причому можна, як регулярно користуватися цією пільгою, так і отримати таку допомогу одноразово. «Гуманітарна пошта» – не для всіх, а лише для відправлення гуманітарних вантажів волонтерами.

На Новій пошті зазначають, що у 2022 році, з початком повномасштабної війни в Україні, кількість вантажів, які компанія безкоштовно доставила в рамках цього проекту, багаторазово зросла порівняно з попередніми роками. Так, якщо до початку війни за 8 років роботи цього проекту в Україну доставили не більше 20 тисяч тонн гуманітарки (тобто по 2,5 тис. тонн за рік), то з початку війни Нова пошта щомісяця безкоштовно переправляє близько 1,5 тис. тонн. І ще одне порівняння: до війни цією програмою користувалося 82 волонтерські організації, а тепер учасниками програми стали 640 організацій та фондів, які займаються гуманітарною допомогою.

Нова пошта доставляє частину посилок безплатно: хто може скористатися послугою

Як стати учасником програми «Гуманітарна пошта»

Новою поштою передбачено два варіанти участі у цій програмі: постійне партнерство і ситуативне партнерство. Перший варіант – для тих, хто займається відправленням гуманітарних вантажів на постійній основі. Другий – для поодиноких гуманітарних посилок.

Для участі в обох програмах потрібно подати заявку за таким посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfIgXlXaFQGMPVRnV6XH6rtgmoWBUPwHlGEyMcToVa-RZSuhg/viewform

При цьому слід надати докази, що ваша організація – неприбуткова. Якщо ваші докази будуть переконливими, то вже через три робочі дні (стільки йде на перевірку заявки) можна буде скористатися безкоштовною доставкою вантажів. Звичайно, потрібно попередньо поклопотатися, щоб усі необхідні документи були в повному порядку.

При цьому учасники програми ситуативного партнерства одержують від Нової пошти разові промо-коди, якими можна скористатися для безкоштовного перевезення гуманітарного вантажу.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *