Обласний центр в Україні повністю залишився без води: що відомо про велику аварію

Обласний центр Житомир 3 листопада повністю залишився без водопостачання. Причиною стала серйозна аварія на напірному каналізаційному колекторі. Жителям міста поки що не повідомляють, , коли точно зможуть повернути воду до будинків, але планують зробити це до кінця дня. Ремонтники тільки надвечір змогли дістатися місця пошкодження.

Про аварію та тотальне відключення повідомив «Житомирводоканал«. Підприємство уточнило, що водопостачання міста довелося припинити з 15:00. Без цього, за словами фахівців, неможливо було б відновити цілісність каналізаційної мережі.

Водоканал поки не може спрогнозувати, скільки триватимуть роботи. Однак там розраховують, що полагодити колектор вдасться до кінця доби.

Роботи на місці розриву труби

«Розкопали, виявили 40 см тріщину. Намагатимемося сьогодні відремонтувати колектор та відновити водопостачання», – повідомили у водоканалі у відповідь на запитання мешканця Житомира.

Зазначається, що за вказаним колектором стоки з усього міста транспортуються до очисних споруд. Тому до повної ліквідації прориву повернути водопостачання не вдасться.

До місця пошкодження ремонтники докопалися лише близько 18:00, повідомили у водоканалі. «Маємо замінити пошкоджену ділянку – це добрячий «шмат» роботи. Щонайменше на кілька годин. Але працюватимемо, доки проблему не буде вирішено», – попередили фахівці.

На офіційних сторінках Житомирської міськради у соцмережах також є оголошення про відключення водопостачання. Інформації про підвезення води немає, хоча про це запитують мешканці міста.

Оголошення про відключення води
Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *