«Одне з ключових питань»: у Кабміні анонсували «справедливу» постанову щодо броні від мобілізації

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що для забезпечення військових, що захищають Україну, потрібна працездатна економіка та розвинута інфраструктура. Одним з важливих аспектів у цьому напрямку є справедливе та обґрунтоване бронювання військовозобов’язаних.

Про це він сказав під час засідання Кабінету Міністрів. Очільник українського уряду підкреслив, що в наші дні обороноздатність країни залишається головним пріоритетом, і тому кожного тижня приймаються рішення, спрямовані на її зміцнення.

За словами Шмигаля, ефективна оборона – це результат спільних зусиль фронту та тилу.

«Наші військові захищають Україну на передовій, але для їх забезпечення потрібна працююча економіка та інфраструктура. Одним із ключових питань в цьому напрямку є справедливе і раціональне бронювання військовозобов’язаних. Працівників підприємств, які дійсно критично важливі», – додав він.

Прем’єр також наголосив, що він вже видав доручення профільним міністерствам щодо прискорення процесу створення оновленого та більш справедливого положення про бронювання. Це включає визначення списку об’єктів та підприємств критичної інфраструктури.

«Потрібні чіткі та зрозумілі критерії, щоб ні у військових, ні у суспільства не виникало жодних питань, чому ті чи інші люди є заброньованими в нашій державі», – пояснив Шмигаль.

Нагадаємо, в Україні паралельно з роботою над основним законопроєктом про мобілізацію ведеться розробка концепції моделі економічного бронювання. Жодних конкретних норм поки що не затверджено – зараз завдання Комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку це дослідження питання, зокрема фінансового й економічного впливу мобілізації.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *