Операція «Майдан-3»: Зеленський заявив, що РФ хоче усунути його від влади до кінця року

Володимир Зеленський впевнений, що Росія хоче усунути його з посади президента України до кінця 2023 року. Для цього у країні-агресорі вигадала план дестабілізації нашої держави під назвою «Майдан-3».

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву Володимира Зеленського в інтервʼю The Sun.

«Операція називається «Майдан-3″. Вона покликана змінити президента. Це поки що. Можливо, не через убивство, а через зміну (влади — ред.)», — сказав Зеленський.

За його словами, росіяни будуть використовувати будь-які інструменти, які вони мають.

«Ідея полягає в тому, щоб до кінця цього року здійснити нову операцію. Вони навіть дали назву операції. Але, бачите, ми можемо із цим жити», — зазначив президент.

«Майдан-3»

Нещодавно у мережі та ЗМІ з’явилася інформація, що з 1 листопада російські спецслужби розпочали масштабну інформаційну атаку «Майдан-3», метою якої є дестабілізація України.

За даними ЗМІ, проведення нової інформаційної атаки російськими спецслужбами на Україну планується на листопад — грудень 2023 року.

Пізніше, коментуючи цей план, президент України Володимир Зеленський заявив, що Росія прагне посіяти розкол в українському суспільстві, створюючи «хаос» усередині країни та, зрештою, усунути президента.

За його словами, «Майдан для Росії — це переворот, тому операція зрозуміла».

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *