Охорону мерії Броварів оцінили в 1,2 млн гривень

Виконавчий комітет Броварської міської ради оголосив тендер на закупівлю послуг з охорони адміністративних будівель Броварської міськради, а також приміщення Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) в Броварах. За охорону, яку планують замовити терміном на півроку, планують заплатити 1,2 млн гривень. 

Про це  стало відомо з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

9 лютого ц.р. виконком Броварської міськради оголосив тендер на закупівлю послуг з охорони адміністративних будівель Броварської міської ради. За охорону планують заплатити 1 млн 243 тис. гривень. 

Розмір мінімального кроку пониження ціни на торгах – 1% від розміру очікуваної вартості. Тендерні пропозиції прийматимуть до 17 лютого, а сам аукціон має відбутися 17 лютого.

Згідно тендерної документації, планується замовити послуги з охорони приміщень виконавчого комітету Броварської міської ради за адресою: місто Бровари вул. Героїв України 18 та 15. Зазначається, що приміщення будуть охоронятися цілодобово. Також планується охорона приміщення ЦНАПу в денний період – понеділок-четвер з 08:00 до 17:00, а п’ятницю з з 08:00 до 16:00. 

За документом встановлюються вимоги до охорони об’єктів:

  • повна відповідальність охоронної фірми, яка здійснює охорону об’єктів за дії своїх працівників;
  • цілодобово  з 08-00 до 08-00 наступного дня проводити патрулювання території не рідше одного разу на 3 години;
  • розробка необхідної документації: організаційно-розпорядча документація; журнал прийому-передачі зміни, а також іншої документації, згідно вимог, які виникають під час договору і виконання їх співробітниками охорони;
  • здійснення контролю на території та адміністративних будівлях за дотриманням режиму проїзду, паркування автотранспорту, якому дозволено заїзд на охоронний об’єкт;
  • охоронникам чітко знати вимоги посадових інструкцій та неухильно їх дотримуватись.

Послуги з охорони планується замовити терміном на півроку – до 31 серпня 2023 року. 

Нагадаємо, Комунальне підприємство Броварської міської ради Броварського району “Броваритепловодоенергія” придбало у ТОВ “Комкон-Груп» послуги з охорони трьох котелень в Броварах, а також в селі Красилівка. За послуги з охорони заплатили майже 3,9 млн гривень. 

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *