Ошатно вбрані українці і гамірна торгівля на вулицях: архівне фото Києва у 1911 році

У глибині історичних архівів та соціальних мереж зберігаються безліч знімків, що дозволяють зазирнути в минуле і відчути дух епохи, яка давно минула. Однією з таких перлин є архівне фото Києва 1911 року.

Кадром міського життя столиці поділилися в групі «Спрага».

В повідомленні також вказано, що це фото є роботою чеського фотографа Карела Хотека. У 1911 він відвідав Київ та зробив цілу серію світлин містян, вулиць, парків, базарів та міської архітектури. Відомо, що деякі його світлини зберігають у Національному музеї Чехії.

На цьому архівному фото, зробленому в Києві у 1911 році, можна побачити жваве життя міста на початку XX століття. Українці мали звичку ошатно вбиратись на прогулянку чи у справах. Вони діставали найкращі вишиті сорочки. Подекуди можна помітити чоловіків в елегантних костюмах та капелюхах.

В ті часи вулиці Києва були досить гамірними. Кожен поспішає у власних справах, а хтось просто вирішив прогулятись вуличками столиці в сонячний день.

Також в дописі згадали цікавий факт з життя родини фотографа. Його племінниця – Софія Хотек – була дружиною австрійського ерцгерцога Франца Фердинанда. Саме вбивство ерцгерцога слугувало таким собі каталізатором для початку Першої світової війни. Сама ж Софія Хотек також була вбита разом з чоловіком у Сараєво 28 червня 1914 року.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *