Пакет фінансової допомоги Україні почнуть розглядати у Конгресі не раніше середини березня – CNN

Спікер нижньої палати Конгресу США Майк Джонсон надав можливість американським законодавцям узгодити нову пропозицію щодо законопроєкту, що включає допомогу Україні. Прихильники цього плану серед республіканців вважають, що проєкт допомоги буде доопрацьовано до середини березня.

Про це повідомляє CNN. За словами спікера, перед цим потрібно завершити розробку закону про державне фінансування.

У приватному порядку Джонсон зустрівся з іншими республіканцями, які наполягають, що у законопроєкті мають бути передбачені обмеження на кордоні з Мексикою. Глава нижньої палати із закордонних справ Майкл Маккол взяв на себе провідну роль у доопрацюванні пропозиції для винесення проєкту на голосування до кінця березня або початку квітня.

Але прихильники цього плану серед республіканців вважають, що щойно проєкт допомоги буде доопрацьовано до середини березня, його все ж винесуть на голосування. Навіть наперекір тому, що це може викликати негативну реакцію з боку вкрай правих республіканців або навіть спричинити голосування за відсторонення Джонсона з посади спікера.

«Більше, ніж ви думаєте. Ми повинні щось зробити», – твердо відповів представник нижньої палати від штату Пенсільванія Браян Фітцпатрік, коли його запитали, яка підтримка проєкту серед республіканців.

Однак провести законопроєкт через Палату представників вкрай складно. Республіканці розділені з питання України, а експрезидент Трамп може знищити законопроєкт одним постом у соцмережах.

Крім того, для його ухвалення знадобиться широка підтримка серед демократів, що теж непросто з огляду на те, що пакет містить додаткові прикордонні обмеження і допомогу Ізраїлю, проти чого, ймовірно, виступатиме ліве крило партії.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *