Патріарша фундація «Мудра справа» долучиться до спорудження дитячих майданчиків у Броварах

Нещодавно у стінах Патріаршої курії УГКЦ у м. Києві було підписано Меморандум про співпрацю між Патріаршою фундацією «Мудра справа», дирекцією ЗДО «Капітошка» м. Бровари та ТОВ «АРТЯРД»

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» із покликанням на пресслужбу Патріаршої фундації «Мудра справа». 

Метою підписаного договору є будівництво дитячого та спортивного майданчиків при садочку. Патріаршу фундацію «Мудра справа» під час робочої зустрічі представляв о. Любомир Яворський, патріарший економ УГКЦ та директор фундації. Він наголосив на тому, що війна має дві сторони медалі. Одна із них — жорстока і болюча, а інша — це солідарність та єдність, які будують, надихають і дарують надію. Ми відчули це тоді, коли усі українці розпочали об’єднуватися, — і йдеться тут не лише про українців в Україні, але й у цілому світі.

У даному випадку через Патріаршу фундацію «Мудра справа» та греко-католицьку парафію у Броварах на чолі з о. Олегом Панчиняком наш Апостольський екзархат у Німеччині та Скандинавії приєднався до підтримки та допомоги нашим діткам. Це ті діти, батьки яких сьогодні воюють на передовій або ж є вимушеними переселенцями. Тож вони вже сьогодні повинні відчувати гідність. Це гідність, яка полягає у тому, щоби жити у вільній, незалежній, свобідній країні. Гідність сьогодні — це бути не у «совковому» архітектурному ансамблі, який нам колись накидали, але перебувати у тому просторі, де хочеться жити, творити і надихатися,

— мовив о. Любомир.

Саме Апостольський екзархат для українців візантійського обряду у Німеччині та Скандинавії в особі владики Богдана Дзюраха виступив із черговою пропозицією фінансової підтримки ініціатив дошкільного закладу.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *